Logo Restauracja Elita

Restauracja Elita

ul. Pszczelińska 121a, 05-805 Otrębusy
Image Alt

Vademecum

PODPISANIE UMOWY I WPŁATA ZADATKU

Przy podpisaniu umowy na organizację przyjęcia weselnego wpłacają Państwo zadatek w wysokości 2000 zł. Kolejny zadatek wpłacany jest na 90 dni przed przyjęciem weselnym, również w wysokości 2000 zł. Umowę weselną podpisują Państwo po podjęciu ostatecznej decyzji dotyczącej daty przyjęcia oraz wybranego pakietu weselnego. Przed podpisaniem umowy można dokonać wstępnej rezerwacji terminu na okres dwóch tygodni.

ROZLICZENIE PRZYJĘCIA WESELNEGO

Rozliczenie przyjęcia weselnego następuje dnia następnego, czyli po weselu. Po ustaleniu wszelkich szczegółów dotyczących Państwa przyjęcia weselnego przedstawiamy rachunek uwzględniający zgłoszoną liczbę Gości na weselu oraz dodatkowe zamówienia nie będące składnikiem pakietu weselnego.

PRZYGOTOWANIE PRZYJĘCIA WESELNEGO I WYBÓR MENU

Każdym przyjęciem weselnym odbywającym się w Restauracji Elita opiekuje się Manager. Osoba, która posiada doświadczenie w organizacji przyjęć i służy Państwu radą i pomocą na każdym etapie przygotowań Państwa przyjęcia. Spotkanie organizacyjne ma miejsce na ogół na około 1 miesiąca przed weselem. Na spotkaniu omawiają Państwo szczegółowo menu oraz przebieg przyjęcia. Dodatkowo możecie Państwo zgłosić swoje życzenia związane z przyjęciem weselnym bądź dopytać bardzo szczegółowo o organizację i przebieg przyjęcia weselnego. Manager organizujący Państwa przyjęcie weselne to osoba, która doradzi Państwu w każdej kwestii związanej z organizacją.

DEKORACJE

Wygląd sali weselnej to bardzo ważna kwestia. Dbamy o to by sala przygotowana na przyjęcie weselne wyglądała elegancko. Stawiamy na minimalizm w dobrym tego słowa znaczeniu. Proponujemy Państwu dekoracje kwiatowe w stylu pastel vintage (wszelkie odstępstwa od dekoracji kwiatowych będących w cenie pakietu weselnego są dodatkowo płatne). Dekoracje kwiatowe możemy przygotować w wazonach wysokich lub niskich w zależności od Państwa upodobań. Jeśli chodzi o gatunki kwiatów królujące w dekoracjach to uzależnione są od sezonu na poszczególne gatunki. Często używamy eustomy, tulipanów, hortensji..i innych. Stoły nakrywamy białymi obrusami. Ważnym elementem dekoracyjnym są także świece, których nie brakuje na stołach weselnych. Światło świec tworzy niezapomniany klimat. Krzesła ubieramy w białe pokrowce, które dodatkowo możemy ozdobić kokardą w ulubionym kolorze Młodej Pary.

JEŚLI MAJĄ PAŃSTWO PYTANIA DOTYCZĄCE ORGANIZACJI WESELA

Jeśli mają Państwo pytania związane z organizacją przyjęcia weselnego, a nie znaleźliście odpowiedzi w naszym Vademecum – prosimy o kontakt mailowy: marketing@restauracja-elita.pl