Logo Restauracja Elita

Restauracja Elita

ul. Pszczelińska 121a, 05-805 Otrębusy
Image Alt

Mazowsze

OFERTA KONFERENCYJNO–SZKOLENIOWA MATECZNIKA MAZOWSZE

Z początkiem 2017 roku Restauracja Elita rozszerza swoją gamę usług w kierunku zaplecza konferencyjno-szkoleniowego. Zostaliśmy operatorem sal w Mateczniku Mazowsze.
Za naszym pośrednictwem możecie Państwo wynająć sale w nowoczesnym obiekcie Matecznika Mazowsze. Naszą ofertę kierujemy nie tylko do firm i instytucji ale także do agencji artystycznych, producentów filmowych i telewizyjnych.

SALA WIDOWISKOWA

Widownia mieści 540 widzów. Scena ma prawie 350 m2 powierzchni, dwie boczne kieszenie po 100 m2. Wysokość Sali wynosi 13 m. Artyści mają do dyspozycji wygodne garderoby dla 100 osób.

Unikalne rozwiązania zastosowane w Sali widowiskowej zapewniają jej dużą funkcjonalność. Możliwe jest zaaranżowanie widowni w układzie teatralnym, a dzięki teleskopowym podnośnikom ruchomej podłogi, po automatycznym usunięciu foteli, uzyskanie sali konferencyjnej, balowej, itp., o powierzchni 1100 m 2 na jednym poziomie.

Do Sali widowiskowej wchodzimy przez rozległe, przeszklone foyer na parterze. Górne foyer to doskonałe miejsce na organizacje bankietów oraz after party.
Przeznaczenie: Sala spełnia wszelkie standardy do wykorzystania na koncerty, wystawianie sztuk, a także na bale, studniówki, bankiety, kongresy i sympozja.

SALA ŁOWICKA I KURPIOWSKA

Na mniejsze bardziej kameralne szkolenia i konferencje proponujemy dwie dodatkowe sale konferencyjne. Wszystkie wyposażone są w nowoczesny sprzęt audiowizualny oraz dostęp do światła dziennego.

W cenę sali wliczone jest podstawowe wyposażenie: projektor, ekran, flip-chart, nagłośnienie, mikrofon bezprzewodowy. Goście konferencyjni mogą także bezpłatnie korzystać z dostępu do internetu.
Przeznaczenie: szkolenia, konferencje

1100 m2
Sala Widowiskowa
88m2
Sala Łowicka
60m2
Sala Kurpiowska

Kontakt

W celu wynajęcia sal w Mateczniku Mazowsze prosimy o kontakt: Pan Piotr Kowalczyk, Tel. 605 554 891, e-mail: Piotr@restauracja-elita.pl