Logo Restauracja Elita

Restauracja Elita

ul. Pszczelińska 121a, 05-805 Otrębusy
Image Alt

Opinie gości

23 SIERPNIA 2014

23 sierpnia 2014 w Elicie świętowaliśmy nasze przyjęcie weselne.Doskonała organizacja, przemiła i wzorowa obsługa, piękna sala i niespodzianka dla gości w postaci chaty grillowej. Z sentymentem będę wspominać ten piękny dzień i oczywiście polecać każdemu to wspaniałe miejsce.

16 SIERPNIA 2014

Moi Drodzy, polecam restaurację Elita dla każdych kto chciałby wyprawić przejęcie weselne, chrzciny, urodziny, itp. Restauracja ma fantastyczny ogród idealny dla dzieci, duży taras i bardzo przytulny wystrój w środku. Należy podkreślić, że jedzenie jest świeże i bardzo smaczne. Profesjonalna i życzliwa obsługa (mówiąca po angielsku). Dodatkowo należą się duże brawa dla Manager restauracji p. Ani, która naprawdę stoi na wysokości zadania, żeby sprostać oczekiwaniom klienta. Wyprawiając swoje przyjęcie weselne o nic nie musiałam się martwić wszystko zostało BARDZO profesjonalnie przygotowane włącznie z poprawinami. POLECAM GORĄCO!

2 SIERPNIA 2014

Dziękujemy całemu zespołowi Restauracja Elita za przygotowanie Naszego przyjęcia weselnego w dniu 2.08.2014. Goscie byli zachwyceni nie tylko sprawna obsluga ale tez otoczeniem i wystrojem chaty grilowej! Szczegolnie dziekujemy pani Ani za rewelacyjna wspolprace szybka i konkretna, za pomysly i unowoczesnienie stnadartowego wesela. My osobiscie bylismy zachwycenie jedzeniem,wystrojem sali na pewno polecimy lokal innym Nowożencom . Bardzo dziekujemy ! Paulina i Marcinn

26 LIPCA 2014

26 lipca 2014 odbyło się nasze wesele w restauracji ‚Elita’. Jeśli przyszłoby nam wybrać miejsce wesela po raz kolejny, na pewno nasz wybór byłby ten sam. Zadbano o każdy szczegół, na którym nam zależało. Elegancka dekoracja sali, wybór kwiatów, pyszne jedzenie, przepiękny ogród oraz uśmiechnięta obsługa sprawiły, że mogliśmy się w pełni cieszyć naszym wyjątkowym dniem. Chata grillowa była wielką atrakcją wśród naszych gości, którzy nie szczędzili nam miłych słów i komplementów. Warto w tak ważnym dniu zaufać profesjonalistom i dlatego ‚Elita’ będzie przez nas polecana wszystkim naszym znajomym. Dziękujemy.

19 LIPCA 2014

To był wyjątkowy i niezapomniany dla nas dzień. Jesteśmy szczęśliwi z wyboru restauracji „Elita”. Przyjęcie weselne było przepiękne. Wszystko udało się tak jak to sobie zaplanowaliśmy. Dziękujemy właścicielom Pani Justynie i Panu Piotrowi. Dziękujemy Pani Ani Kaniewskiej za profesjonalną organizację, zaangażowanie i sympatyczną współpracę, kucharzom za wyśmienite potrawy oraz kelnerom za sprawną i miłą obsługę. Wystrój lokalu był gustowny i bardzo nam się podobał. Chata grillowa to ciekawy pomysł i polecamy wszystkim korzystanie z tego rodzaju atrakcji. Goście weselni wystawili wyłącznie pozytywne opinie o przyjęciu. Jeszcze raz dziękujemy za styl, jakość i profesjonalizm. Magdalena i Marcin

2 MAJA 2015

Gorąco polecamy restaurację Elita na organizację przyjęcia weselnego! Organizacja perfekcyjna, dekoracja sali wyrafinowana, pyszne dania i niezastąpiona pomoc menagera (Pani Ani). Profesjonalizm, który spowodował, że ten dzień był dla Nas młodych i gości tak wspaniały:)

16 WRZEŚNIA 2016

Przepiękny ogród, elegancki wystrój w środku i przepyszne jedzenie. Ciasto brownie to mistrzostwo świata. Obsługa fantastyczna ! Pani Ania zawsze dobrze doradzi i pomoże w sposób taki, aby przyjęcie było idealne. Kelnerzy pomocni, bardzo mili i zabawni. Idealne miejsce i atmosfera!

9 LIPCA 2016

Jeszcze chwila i będziemy stałymi klientami (właściwie to już jesteśmy). Po chrzcinach 4 lata temu wróciliśmy z organizacją wesela i jak zwykle nie zawiedliśmy się. Jedzenie świetne (i nie jest to tylko moja opinia ale i znacznej liczby gości), organizacja jak trzeba. Brawa dla Pani Anny – taka menedżer to skarb dla każdej restauracji. Pozdrawiamy i do zobaczenia. A&P

23 LIPCA 2016

W lipcu 2016 r. odbyło się w Elicie nasze przyjęcie weselne. Do teraz uśmiecham się na wspomnienie jak profesjonalnie zostaliśmy potraktowani. Miła, pomocna i dyskretna obsługa. Wyśmienite potrawy i eleganckie wnętrza, pozbawione jednak niepotrzebnego blichtru, dzięki czemu wszyscy czuli się swobodnie. A biesiada w chacie grillowej? RE-WE-LACJA! Wszyscy goście sobie chwalą i za każdym razem wspominają, że czuli się jakby byli na dwóch przyjęciach. Zdecydowanie polecam!

13 SIERPNIA 2016

Nasze wesele odbyło się 13 sierpnia 2016 roku. Mamy październik, emocje opadły więc możemy napisać kilka słów. Organizacyjnie i logistycznie ekipa Elity spisała się wzorowo nawet pogodę mieliśmy zamówioną! Kwiaty, wystrój sali i atrakcyjna chata grillowa to strzał w dziesiątkę. Jedzenie – dostaliśmy tyle pochwał na temat dań przygotowanych na nasze wesele... Goście nie mogli oderwać się od stołu. Polecamy z całego serca i pozdrawiamy najlepszą Panią Manager.